Chaman Bahaar (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Chaman Bahaar (2020)

× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!
PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

Chaman Bahaar (2020)

3519
 111 min    2020    HD     7.2

Një djalë i një qyteti të vogël bie në dashuri me një nxënëse shkolle që jeton përballë dyqanit të tij. Ai përjeton dashuri, xhelozi dhe tradhëti pa e takuar atë edhe një herë të vetme.