Chance (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Chance (2020)


DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Chance (2020)

359
 109 min    2020    HD     6.6

E ardhmja e ndritur e një lojtari të talentuar bejzbolli ndërpritet në mes për shkak të presioneve të heshtura të një romance në adoleshencë.