Changeling (2008) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Changeling (2008)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Changeling (2008)

20047
 141 min    2008    HD     7.7

Një nënë në depresion, detyron policinë e Los Anxhelos për të gjetur fëmijën e saj, kur kjo e fundit i sjell një fëmijë tjetër si të sajën. Megjithatë ajo refuzon të heqë dorë nga shpresa për ta gjetur një ditë.