Chaos Walking (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Chaos Walking (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Chaos Walking (2021)

731
 109 min    2021    HD     5.7

Në të ardhmen, bota ka marrë një rrjedhë komplet ndryshe teksa çdo mendim që ti ke mund të dëgjohet nga të gjithë në formë zëri dhe imazhi të quajtur Zhurmë. Kjo gjë krijon një kaos të vërtetë midis njerëzve.