Chef (2014) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Chef (2014)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Chef (2014)

1323
 114 min    2014    Full HD     7.3

Një kryekuzhinier lë punën e tij në restorant dhe blen një kantinë në një përpjekje për të rimarrë premtimin e tij krijues, ndërsa bashkon familjen e tij të larguar.