Chernobyl: Abyss (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Chernobyl: Abyss (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Chernobyl: Abyss (2021)

2842
 136 min    2021    Full HD     

Historia e një zjarrfikësi heroik i cili punonte në centralin bërthamor në Çernobil.