Cherry (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Cherry (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Cherry (2021)

1640
 142 min    2021    Full HD     6.5

Një mjek i Ushtrisë që vuan nga çrregullimi i stresit post-traumatik bëhet grabitës serial bankash pasi varësia ndaj drogës e vë atë në borxhe.