Chhapaak (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Chhapaak (2020)

× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!
PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

Chhapaak (2020)

4062
 120 min    2020    Full HD     5.1

Gjyqet dhe triumfet e Maltit, një e mbijetuar nga një sulm acid. Nga hetimi i sulmit deri në proceset gjyqësore, trajtimi mjekësor deri tek shërimi emocional. Chhapaak është historia e shpirtit të pashtypur njerëzor.