Chinese Speaking Vampires (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Chinese Speaking Vampires (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Chinese Speaking Vampires (2021)

310
 80 min    2021    Full HD     

Një aktor i dëshpëruar për sukses kthehet në vampir dhe përdor fuqitë e tij të reja për të fituar një rol në një film, por më pas i duhet të zgjedhë cilën jetë duhet të jetojë.