Chok-Dee (2005) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Chok-Dee (2005)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Chok-Dee (2005)

2770
 105 min    2005    HD     6.2

Karakteri i kryesor shkon në burg në Francë, ku ai mëson bazat e boksit tajlandez nga një i burgosur tjetër. Ai më pas udhëton në Tajlandë për të studiuar më shumë, ku bëhet edhe kampion.