Chopsticks (2019) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Chopsticks (2019)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Chopsticks (2019)

890
 100 min    2019    HD     6.5

Një grua e talentuar, por e pasigurt në vetvete, do të nisë një përvojë transformuese kur një mashtrues enigmatik e ndihmon atë të marrë mbrapsht makinën e saj të vjedhur nga një bandit nga Mumbai.