Christmas on Ice (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Christmas on Ice (2020)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Christmas on Ice (2020)

5141
 84 min    2020    HD     6.4

Një ish patinatore dhe një ish lojtar hokej punojnë së bashku për të bërë që kryetari i bashkisë të heqë dorë nga mbyllja e sheshit të patinazhit.