Cinderella (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Cinderella (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Cinderella (2021)

1842
 113 min    2021    HD     

Një film muzikor modern me një vështrim të guximshëm në përrallën klasike. Heroina jonë ambicioze ka ëndrra të mëdha dhe me ndihmën e Kumbarit të saj të mrekullueshëm, ajo këmbëngul për t'i realizuar ato.