Cinema Paradiso (1988) a.k.a. Nuovo Cinema Paradiso – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Cinema Paradiso (1988) a.k.a. Nuovo Cinema Paradiso


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Cinema Paradiso (1988) a.k.a. Nuovo Cinema Paradiso

980
 155 min    1988    HD     8.5

Një regjisor kujton fëmijërinë e tij kur ra në dashuri me filmat në kinema në vendlindjen e tij dhe zuri miqësi me punonjësin e projektorit të kinemasë.