City of Ember (2008) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
City of Ember (2008)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

City of Ember (2008)

18046
 90 min    2008    HD     6.5

Për breza, njerëzit e qytetit të Ember-it kanë krijuar një botë mahnitëse me drita vezulluese. Por gjeneratori më i fuqishëm i Emberit po prishet… dhe llampat madhështore që ndriçojnë qytetin kanë filluar të fiken.