Clair Obscur (2016) +18 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Clair Obscur (2016) +18

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Clair Obscur (2016) +18

11617
 105 min    2016    HD     6.5

Dy femra turke njëra e shtypur nga traditat seksiste dhe njëra e lirë nga zakonet moderne, kanë më shumë të përbashkëta nga se duket.