Close Enemies (2018) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Close Enemies (2018)


DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Close Enemies (2018)

3397
 111 min    2018    HD     6.3

Dris dhe Manuel janë dy miq fëmijërie që përfundojnë duke ndjekur shtigje të kundërta: Manuel zgjodhi jetën e banditëve, ndërsa Dris bëhet polic. Kur marrëveshja më e madhe e Manuel shkon gabim, ata takohen përsëri dhe kuptojnë se të dy kanë nevojë për njëri-tjetrin për të mbijetuar në botët e tyre.