Clouds (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Clouds (2020)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Clouds (2020)

6705
 121 min    2020    HD     7.5

Muzikanti i ri Zak Sobiek zbulon se kanceri i është përhapur në trup, duke i lënë vetëm disa muaj jetë. Me pak kohë të mbetur për të jetuar, ai ndjek ëndrrën e tij dhe realizon një album me këngë, pa e ditur që së shpejti do të shndërrohet në një fenomen muzikor.