Cloudy with a Chance of Meatballs 2 (2013) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Cloudy with a Chance of Meatballs 2 (2013)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Cloudy with a Chance of Meatballs 2 (2013)

22497
 95 minuta    2013    Blu-ray     6.5

Flint Lokvud tashme punon në Kompaninë “Live Corp”, për idhullin e tij Çester V. Por, ai detyrohet të lëre postin e tij, kur mëson se makina e tij më famëkeqe është akoma funksionale dhe po kercenon e ushqimit të kafshëve.