Cocktail (1988) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Cocktail (1988)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Cocktail (1988)

720
 104 min    1988    Full HD     5.9

Tom Cruise, në këtë film shfaqet si një banakier i talentuar, i cili zë një punë në Xhamajka dhe bie në dashuri.