Cocktail (2012) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Cocktail (2012)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Cocktail (2012)

1970
 146 min    2012    Full HD     6.3

Një trekëndësh dashurie mes një djali dhe dy vajzave, të cilat janë shoqe të ngushta, por krejt e kundërta e njëra-tjetrës.