Coco Before Chanel (2009) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Coco Before Chanel (2009)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Coco Before Chanel (2009)

3861
 105 min    2009    HD     6.7

Historia e Koko Shanelit të re dhe rritjes së saj nga një rrobaqepëse e thjeshtë në ikonën e botës së modës.