Çocuklar Sana Emanet (2018) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Çocuklar Sana Emanet (2018)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Çocuklar Sana Emanet (2018)

11566
 105 min    2018    HD     

Qerimi punon si arkitekt dhe është martuar me Jezim. Zhgënjimi më i madh i tyre është pamundësia për t'u bërë me fëmijë. Teksa shkojnë në shtëpinë e tyre verore një fëmijë hidhet para makinës, dhe Qerimi lëndohet rëndë...