Cold Eyes (2013) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Cold Eyes (2013)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Cold Eyes (2013)

11599
 119 min    2013    HD     7.1

Një ekip policor vëzhgimi i një teknologjie të lartë, përpiqet të kapë një bandë hajdutësh bankash të pamëshirshëm.