Cold Pursuit (2019) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Cold Pursuit (2019)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Cold Pursuit (2019)

11557
 119 min    2019    HD     6.4

Një shofer pastrueseje dëbore i pikëlluar, kërkon të hakmerret ndaj trafikantëve të drogës, të cilët i vranë djalin. Bazuar në filmin norvegjez të 2014-ës "Sipas radhës së zhdukjes".