Collection (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Collection (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Collection (2021)

1617
 87 min    2021    HD     

Një baba në zi, e gjen veten duke luftuar me botën manipuluese të mbledhjes së borxheve të larta, ndërkohë që merret me tragjeditë e së kaluarës.