Collide (2016) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Collide (2016)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Collide (2016)

17779
 99 min    2016    HD     5.7

Një udhëtar amerikan përfshihet në një rreth kontrabandistësh duke kërkuar t'i shpëtojë jetën të dashurës së tij.