Color Out of Space (2019) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Color Out of Space (2019)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Color Out of Space (2019)

3552
 111 min    2019    Full HD     6.3

Një fermë e izoluar është goditur nga një meteorit i çuditshëm i cili ka pasoja apokaliptike dhe vdekjeprurëse për familjen që jeton atje dhe ndoshta për të gjithë botën.