Coma (2019) a.k.a. Koma – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Coma (2019) a.k.a. Koma

PRISNI 7 SEKONDA


RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

Coma (2019) a.k.a. Koma

9053
 111 min    2019    Full HD     6.5

Kur zgjohet në një botë të re dhe të rrezikshme, një djalë i ri duhet të përballet me sfida dhe mistere për zbuluar se çfarë është reale dhe çfarë është një fantazi.