Come True (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Come True (2021)


DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Come True (2021)

1901
 105 min    2020    HD     6.1

Një adoleshente e arratisur merr pjesë në një studim të gjumit, që bëhet një makth në thellësitë e mendjes së saj dhe një ekzaminim i frikshëm i fuqisë së ëndrrave.