Comedy Couple (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Comedy Couple (2020)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Comedy Couple (2020)

4141
 117 min    2020    HD     7.7

Zoja dhe Dep janë çifti i komedisë që përpiqen të menaxhojnë lidhjen e tyre në dhe jashtë skenës, mes prindërve që fusin hundë, një publiku të hutuar dhe miqve të çuditshëm.