Company of Heroes (2013) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Company of Heroes (2013)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Company of Heroes (2013)

1863
 100 min    2013    HD     

Ushtarët amerikanë kanë humbur pas vijës së armikut gjatë luftës së dytë botërore duke bërë një zbulim të tmerrshëm: Hitleri po ndërton një super-bombë. Kundër të gjitha gjasave, ata vihen në kërkim të shkencëtarit në krye të programit...