Compound Fracture (2013) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Compound Fracture (2013)PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

SHOPMANIA.COM.AL

shopmania.com.al

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Compound Fracture (2013)

8609
 90 minuta    2014    HD     4.4

Michael ishte larguar nga shtëpia kur ishte i ri, por rikthehet më vonë. Chloe pas vdekjes së motrës kthehet edhe ai me nusen e ti në shtëpi Juliette dhe Angst që udhëtojnë deri te nipi i ti Brandon, por më vonë e kuptojnë që shtëpia nuk është pikërisht ajo qe ata kan menduar...