Con Air (1997) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Con Air (1997)PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

SHOPMANIA.COM.AL

shopmania.com.al

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Con Air (1997)

7230
 115 min    1997    HD     6.9

Një ish ushtarak i dënuar dhe që është gati për t'u liruar, e gjen veten të bllokuar në një aeroplan me të burgosur, të cilët marrin kontrollin e aeroplanit.