Concrete Cowboy (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Concrete Cowboy (2020)


DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Concrete Cowboy (2020)

891
 111 min    2020    Full HD     6.2

I dërguar për të kaluar verën me babanë e tij, të larguar prej kohësh, një adoleshent rebel, gjen lidhje familjare në një komunitet të vogël në Filadelfia, të kaubojve të zinj.