The Conjuring 2 (2016) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Conjuring 2 (2016)PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

SHOPMANIA.COM.AL

shopmania.com.al

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Conjuring 2 (2016)

45904
 134 min    2016    HD     7.8

Loren dhe Ed Uarren udhëtojnë për në Londrën veriore, për të ndihmuar një mama beqare në rritjen e katër fëmijëve në një shtëpi që torturohet nga shpirta keqdashës. Këshillohet të mos shikohet nën moshën 16 vjeç