Cooties (2014) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Cooties (2014)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Cooties (2014)

13640
 88 minuta    2014    HD     5.7

Pasi një virus i tmerrshëm prek një shkollë fillore, duke i shndërruar nxënësit në egërsira, një hero i papritur udhëheq grupin e mësuesve për të luftuar për jetët e tyre.