Copshop (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Copshop (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Copshop (2021)

589
        Blu-ray     

Një mashtrues vendos të fshihet nga një vrasës brenda një stacioni policie të një qyteti të vogël. Kur vrasësi i paguar vjen aty, një police që s'di asgjë, e gjen veten nën shënjestër...