Cordelia (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Cordelia (2020)

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Cordelia (2020)

1529
 91 min    2020    HD     4.4

Duke ndjekur një incident nga e shkuara e saj, Cordelia tani jeton me motrën e saj binjake, Karolinën në bodrumin e apartamentit të babait të tyre.