Correspondence (2016) +16 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Correspondence (2016) +16


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Correspondence (2016) +16

3376
 122 min    2016    HD     6.1

Amy Ryan, një studente dhe Ed Phoerum, një astrofizikan i njohur janë të dashuruar prej 6 vitesh. Ata flasin me anë të bisedave me tekst dhe video. Papritur Amy dëgjon lajmin e vdekjes së Edit por ajo vazhdon të marrë mesazhe dhe dhurata nga ai duke mos u ndjerë kurrë e vetmuar.