Cosmoball (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Cosmoball (2020)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Cosmoball (2020)

4146
 118 min    2020    HD     

Një anije kozmike e madhe qëndron mbi Tokë. Është një stadium, i cili pret ngjarje sportive që i ngjajnë futbollit, por me shpejtësi marramendëse. Emri i lojës është Kozmoboll.