Cosmopolis (2012) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Cosmopolis (2012)
× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!


INSTAGRAM: TULIP.VIP

TULIP.VIP

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Cosmopolis (2012)

1958
 109 min    2012    HD     5.1


Duke lëvizur nëpër Manhatan në një limuzinë për të vajtur të presë flokët, dita e një 28 vjeçari multimiliarder zhvillohet në një odise me një shumëllojshmëri karakteresh që fillojnë t'i shkatërrojnë botën.