Cosmos (2019) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Cosmos (2019)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Cosmos (2019)

5585
 128 min    2019    Full HD     5.8

Cosmos eksploron orët e para emocionuese të kontaktit të parë kur tre astronomë interceptojnë aksidentalisht atë që ata besojnë si një sinjal i dobët, i koduar nga një civilizim i largët i huaj.