Crawl (2019) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Crawl (2019)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Crawl (2019)

10062
 87 min    2019    HD     6.5

Një vajzë e re teksa përpiqet të shpëtojë babanë e saj gjatë një uragani të shkallës 5, e gjen veten në një shtëpi të përmbytur ku do t'i duhet të luftojë me aligatorë për të shpëtuar jetën e saj.