Crazy Samurai Musashi (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Crazy Samurai Musashi (2020)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Crazy Samurai Musashi (2020)

1040
 91 min    2020    HD     

Një mjeshtër samurai sfidonshanset e tija teksa lufton me400 luftëtarë me shpata në një duel,deri në vdekje.