Creed II (2018) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Creed II (2018)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Creed II (2018)

36959
 130 min    2018    Full HD     7.3

Nën kujdesin e Roki Balboas, konkurrenti i fortë, Adonis Krid përballet me Viktor Dragon, djalin e Ivan Dragos në një ndeshje vdekjeprurëse boksi.