Criminal (2016) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Criminal (2016)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Criminal (2016)

23389
 113 min    2016    HD     6.3

Aftësitë dhe kujtimet e një agjenti të vdekur të CIA-s i vendosen një të burgosuri të rrezikshëm dhe të pa parashikueshëm.