Crimson Rivers II: Angels of the Apocalypse (2004) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Crimson Rivers II: Angels of the Apocalypse (2004)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Crimson Rivers II: Angels of the Apocalypse (2004)

978
 100 min    2004    HD     6.2

Pier Nimansi është një inspektor i cili duhet të hetojë një rast shumë të veçantë të një zinxhiri vrasjesh me elemente fetare teksa përballet dhe me rreziqet për apokalipsin.