Crisis (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Crisis (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Crisis (2021)

1751
 119 min    2021    HD     6.1

Një trafikant droge organizon një mision kontrabande. Një arkitekte, e cila vuante nga varësia e drogës, kërkon të vërtetën pas zhdukjes së djalit të saj. Ndërsa një profesor detyrohet të përballet me zbulimet e papritura të studimit të tij kërkimor për ilaçin e ri farmaceutik, Klaralon.