Cross the Line (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Cross the Line (2020)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Cross the Line (2020)

1262
 92 min    2020    HD     6.0

Një djalë zemërmirë takon një femër misterioze. Aty instinktet fillojnë të dalin në pah në emër të vetëmbrojtjes, por a shpëton njeriu vërtet pasi vret dikë?